| ブランド名: | Wolves Teams |
| モデル番号: | WT808B25-10 |
| MOQ: | 1 |
| 価格: | 360 |
| 納期: | 15日 |
| 支払い条件: | L/C、D/A、D/P、T/T、ウェスタンユニオン |
| Place of Origin | China |
| Certification | CC, CE |
| Weight | 13kg |
| Total Output Power | 120W |
| Jamming Range | Up to 200 meters |
| Battery | Li-ion Battery (90-180 minutes standby) |
| Antenna Type | Omni Antenna |
| Channel | Frequency Range |
|---|---|
| CH1 | 5G: 3200-3600MHz |
| CH2 | 5G2: 3600-4200MHz |
| CH3 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH4 | DCS/PCS: 1805-1990MHz |
| CH5 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH6 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH7 | 4G LTE: 725-770MHz(US) or 790-826MHz(EU) |
| CH8 | 4G Wimax: 2300-2400MHz(US) or 2620-2690MHz(EU) |
| CH9 | 5G 3.5G: 3400-3600MHz |
| CH10 | 5G 3.7G: 3600-3800MHz |
| Net Weight | 12kg |
| Ambient Temperature | -10ºC to +50ºC |
| Relative Humidity | ≤80% |
| Power Consumption | ≤220W |
| Power Input | AC100~240V, DC24V |
| Cooling System | Active "smart" with integrated incoming air filter |