| ブランド名: | Wolves Teams |
| モデル番号: | WT808R-5 |
| MOQ: | 1 |
| 価格: | 360 |
| 納期: | 15日間 |
| 支払い条件: | L/C、D/A、D/P、T/T、ウェスタンユニオン |
| Output Interface | Shield Band Frequency (MHz) |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | GPS L1: 1560-1620MHz |
| CH3 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| Power Supply | AC110~220V/DC-48V (Optional) |
| Total RF Power | 15W |
| Built-in Battery | DC-24V 8AH (Supports 120min Full Power Operation) |
| Shielding Area | 800-1200m |
| Power Consumption | 80W |
| Weight | 6.0Kg |
| Dimensions | 960×400×230 mm |
| Operating Temperature | -10 to +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
| Delivery Time | 3-5 days after order confirmation and advance payment |
|---|---|
| Payment Terms | 50% advance, 50% before shipping |
| Delivery Terms | FOB HONGKONG/USA |
| Warranty | 36 Months |
| Software Updates | Free updates for 36 months |
| Extended Warranty | 5% of total cost per year after 4th year |