| ブランド名: | wolvesteam |
| モデル番号: | WT-R5000 |
| MOQ: | 1個 |
| 価格: | negotiated price |
| 納期: | 15日 |
| 支払い条件: | L/C、T/T、ウェスタンユニオン |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Operating Frequency Band | Ku |
| Working Mode | Pulse Doppler |
| Pitch Beam Width | 10-40° |
| Azimuth Beam Width | 2.4° |
| Speed Accuracy | 0.293 m/s |
| Detection Distance | 3 km |
| Transmitting Power | 80 W |
| RCS | 0.01 m² |
| Weight | 50 kg |