| ブランド名: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| 価格: | negotiated price |
| 納期: | 20日 |
| 支払い条件: | LC、T/T |
Built-in antennas and owns high output the jamming distance and jamming range of this built-in antennas high power jammer is really powerful as this high power multi-purpose signal jammer can cut off the signals of WIFI2.4G WIFI5.8G GPSを同時に操作し,詳細な場所の信号強度に応じて,妨害距離は最大80メートルです.
Thus high quality cooling system that designed with the cooling fan inside has been used on this high powe Signal jammer so that this Omni directional antennas high power jammer can stay in the good working condition all the time and easily reach the 24/7 continuously working goal.
一見:
仕様
| 出力インターフェース | 出力周波数 |
| CH1 | -WIFI2.4: 2400~2500 MHz |
| CH2 | -WIFI5.8 5700〜5800 MHz |
| CH3 | -GPS 1500 ~ 1570 MHz |
| 出力: | EIRP 25W (各バンド) |
| アンテナ: | パネル アンテナ統合 |
| 射程: | 距離は3500mまで |
| 妨害装置番号 | 3 |
| バッテリーの動作時間: | 1.5時間 |
| 電源アダプター 入力電圧: | AC100V ~ 250V,50Hz ~ 60Hz |
| 体重: | 9Kg (システム + バッテリー) |
| サイズ: | 47 x 11 x 36cm (Lx W x H) |
アクセサリー
電源アダプタ
ユーザーマニュアル