| ブランド名: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| 価格: | negotiated price |
| 納期: | 7日間 |
| 支払い条件: | LC、T/T |
8 Omni antennas and owns 80W high output the jamming distance and jamming range of 100meters this 8 antennas high power jammer is really powerful as this high power multi-purpose signal jammer can cut off the signals of CDMA GSM DCS PCS 3G 4G LTE 4G Wimax GPS WiFi Bluetooth VHF and UHF at the same time and depending on the signal strength in the detailed place the jamming distance is up to 100 meter at most. Thus high quality cooling system that designed with the cooling fan inside has been used on this high power GPS WiFi LoJack UHF VHF 3G 4G phone jammer so that this 8 antennas high power jammer can stay in the good working condition all the time and easily reach the 24/7 continuously working goal.
利点と特徴:
1RF周波数はダウンリンクのみを遮断する アップリンクは決して
2良質な冷却システム 24時間/365日連続で動作する
3簡単で迅速なインストール
応用:
会議室,石油とガスの貯蔵施設とフィールド,病院,劇場,録音スタジオ,銀行,契約申込室,教会,会議室,教室,試験施設セキュリティサービス軍事部隊 機密サービス ニュース会議室 図書館 ミュージアム 刑務所 裁判所 国境警備 麻薬管制 税関 住宅 小さな刑務所
仕様
影響を受ける周波数帯:
| 出力インターフェース | 出力周波数 |
| CH1 | CDMA/GSM 851-960MHz |
| CH2 | DCS/PCS 1805-1990MHz |
| CH3 | 3G 2110-2170MHz |
| CH4 | ロジャック 165-175MHz |
| CH5 | WiFi 2400-2500MHz |
| CH6 | GPS 1500-1600MHz |
| CH7 | UHF 400〜470MHz |
| CH8 | VHF 135-175MHz |
| 電源: | ACアダプター (AC110-240V) |
| 操作時間 | 24時間連続 |
| 総出力: | 80W |
| 妨害範囲: | 100mまで,妨害半径は,まだ与えられたエリアの信号の強さに依存します |
| アンテナ: | :8 pcs (アンテナを固定してください,ユニットのマークに従って) |
| 体重 | 4.5kg |
| サイズ: | 360mm ((L) ×180mm ((W) ×60mm ((H) |
アクセサリー
| GSM 3G 4G 携帯ジャマー WiFi GPS ロジャック UHF VHF ジャマー |
| アンテナ |
| 電源アダプタ |